tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Evrenin varoluşundan beri güvende olduğunu bilmek ihtiyacı, insanoğlu için vazgeçilmez olmuştur.

Günümüzde hızlı ve koşuşturmalı bir sürece giren insanoğlunun kendini ve ailesini her türlü tehlikeden korumak için profesyonellerin yardımına ihtiyacı doğmuştur. Evde, işyerinde, alışverişte, eğlencede, sokakta, okulda artan hayat ritmine bağlı olarak oluşan risk ve güvenliği tehdit edici konularda yardım almak artık vazgeçilmezdir.

 

İşte bu düşüncelerle Ashina Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti., 2006 yılında Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri faaliyetlerine başlamıştır. Halen yaklaşık 20 proje ve 300’ü aşkın eğitimli personeliyle müşterilerinin korunma ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

 

Kuruluşumuzun amacı; mevcut olan riski kabul edilebilir seviyede tutmak ve tehlikeye dönüşmesini engellemektir. Vizyonumuz ise dünyanın ulaştığı hizmet kalitesi ile modern güvenlik anlayışını ülke çapında yerleştirmek ve geliştirmektir.

 

Ashina Özel Güvenlik; Güvenlik standartlarını belirleyen ÖNORM-EM-ISO 9001:2000 yönetim sisteminin kalite onayı ve TSE yeterlilik belgesi ile birlikte güvenlik konusundaki yetkinliğini belgeleyerek özel eğitimden geçirdiği personelini kişi, konut, işyeri, kurum ve kuruluşların güvenliğini en iyi şekilde korumak için hizmete hazırlamaktadır. Bu eğitimi verirken gerekli teknolojik altyapı, tecrübeli ve nitelikli kadrosuyla hiçbir işi şansa bırakmamak için her türlü imkanı sonuna kadar kullanmaktadır. Tek uzmanlığı olan güvenlik ve emniyet konularında bilgileri ve tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir.

Whatsapp
Doğukan Erdoğan
Doğukan Erdoğan
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?