tren

Hastane Güvenliği Hizmeti

Güvenlik Hizmeti
Hastane Güvenliği Hizmeti

HASTANE GÜVENLİĞİ NEDİR?

Birçok insanı aynı anda ilgilendirmesi dolayısıyla hastane güvenliği çok kapsamlı güvenlik önlemleri gerektirir. Sağlık çalışanlarının güvenliği, hassas süreç içerisinde olan hastaların güvenliği, hasta yakınlarının ve hastanenin güvenliği sağlanmalı, hasta ihtiyaçlarını, beklentilerini ve psikolojisini düşünerek güvenlik anlamında gerekli olan tüm tedbirler alınmalıdır.  İnsanların güvende olduğunu hissetmesi açısından da hastane güvenliği hizmeti oldukça önem arz etmektedir.

HASTANE GÜVENLİK KAMERASI KURULUM VE İZLEME HİZMETİ

Oluşabilecek mala zarar verme, kapkaç, hırsızlık, kundaklama gibi büyük ölçüde hem cana hem mala zarar getirebilecek durumları ortadan kaldırmak ve hastane güvenliği için profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Hastane giriş çıkışlarını kontrol altına almak, hastaların, hasta yakınlarının ve tüm çalışanların huzurunu korumak için gerek özel güvenlik görevlisi gerekse güvenlik kameraları ile hataya yer vermeden yılların tecrübesiyle yolumuza devam ediyoruz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hazırlamış olduğumuz risk analiz raporları ile emniyet ve güvenlik tehditlerine göre özel güvenlik hizmeti vermekteyiz. Önemle bilmenizi isteriz ki güvenliğiniz bizim için çok önemli.

DENEYİMLİ HASTANE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİNİN GÖREVLERİ

Sağlık kuruluşlarında firmamızca görevlendirilen özel güvenlik görevlisi gerekli psikolojik değerlendirme, meslek içi eğitim ve bir çok testten geçerek göreve başlamaktadır. Ekiplerimiz hastane güvenliği için tüm risk ve tehlikelere karşı son derece eğitimli ve tecrübelidirler. Hastanede çalışacak olan güvenlik görevlilerinin gerekli eğitimleri tamamlamış olmalarının yanında, aynı zamanda gelişmiş iletişim becerilerine sahip olmaları da çok önem taşır. Bu yüzden güler yüzlü hizmet anlayışını son derece önemseyen, iletişim becerileri yüksek, deneyimli ve sertifikalı hastane güvenlik görevlisi ihtiyacınızda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

    Whatsapp
    Doğukan Erdoğan
    Doğukan Erdoğan
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?