tren

Fabrika Güvenliği Hizmeti

Güvenlik Hizmeti
Fabrika Güvenliği Hizmeti

Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin fabrikaların da güvenlik bakımından belirli standartları korunması gerekir. Üretim ve sanayi sektörünün lokomotifi olan fabrikalarda üst düzey güvenlik seviyesinin oluşması için bu alanda tecrübeli ve yetkili kişilerin görev yapması çok önemlidir. İşte bu sebeplerle fabrika güvenliği konusunda profesyonel destek almak istediğinizde, güvenlik sektöründe kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet veren şirketleri tercih etmelisiniz.

FABRİKA GÜVENLİĞİ NEDİR?

Özel güvenlik çalışmalarının ve hizmetinin bir çeşidi olan fabrika güvenliği, bir üretim tesisisin her açıdan güvenli bir yer haline gelmesini sağlama çalışmaları bütünüdür. Güvenlik kamerasından diğer güvenlik ekipmanlarının montajına, kurulum işlemlerinden özel güvenlik personelinin çalışmalarına kadar geniş kapsamlı işlerden oluşur. Fabrika ve benzeri üretim tesislerinde meydana gelebilecek hırsızlık, kundaklama, mala zarar verme ve benzeri durumlar büyük çaplı mali sorunlara davetiye çıkartabilir.

Özellikle ticari alanda aktif bir şekilde faaliyet gösteren fabrikalarda mali açıdan çok yüksek maliyetlere ulaşabilen makineler bulunur. Üretim makinelerine gelebilecek zararlar veya bu cihazların çalınması, ticari anlamda fabrika sahiplerine çok büyük zararlar yaratabilir. Siz de fabrikanızın üst düzey güvende olmasını ve hem çalışanlarınızın hem de üretim makinelerinin güvenliğini sağlamayı istiyorsanız profesyonel güvenlik desteği alabilirsiniz. Bu sayede fabrika güvenlik standartlarını en üst seviyeye çıkartarak gönül rahatlığı ile ticari ve sanayi faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

PROFESYONEL FABRİKA GÜVENLİĞİ HİZMETİ

Fabrikalar, ticari alanda çok yüksek maliyetli makinelerin çalıştığı, yoğun hammadde ve ürün giriş çıkışlarının olduğu yerlerdir. Dolayısıyla yapılan işin aksamaması ve ticari anlamda zarar görmemek için fabrikaların hem güvenlik donanımları hem de güvenlik personeli tarafından son derece korunaklı bir yere dönüştürülmesi gerekir.

Fabrikanızın herhangi bir şekilde zarara uğramaması ve aynı zamanda fabrika çalışanlarının da güvenli bir şekilde işlerini sürdürmeleri için gerekli olan özel güvenlik ihtiyacı firmamız tarafından karşılanır. Fabrika özel güvenlik ihtiyaçlarınızda herhangi bir sorun yaşamamak adına şirketimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin, ticari açıdan zarara uğramamak isteyen tüm fabrikalarda profesyonel seviyede özel güvenlik sistemi ile personelinin hazır olması gerekir.

DENEYİMLİ FABRİKA GÜVENLİK GÖREVLİSİ KADROSU

Özel olarak yetiştirilen ve güvenlik konusunda gerekli eğitimleri başarıyla tamamlayan çalışanlarımız müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmetleri sunar. Şirketimiz bünyesinde sertifikalı olarak hizmet veren fabrika güvenlik görevlisinin görevleri şunlardır:

 • Bulunduğu sahada güvelik protokollerini en üst seviyeye çıkarmak,
 • Fabrikanın iç ve dış mekanında üst düzey güvenlik ortamı oluşturmak,
 • Güvenlik sisteminin açık verip vermediğini kontrol etmek,
 • Fabrikada bulunan üretim makineleri ve hammaddelerin güvende kalmasını sağlamak,
 • Fabrikada kurulan güvenlik kamerası sistemini 7/24 denetlemek ve takibini gerçekleştirmek,
 • Fabrika çevresinde güvenlik zafiyeti yaratan durumları üstlerine bildirmek,
 • Diğer güvenlik personeli ile sürekli iletişim halinde olup güvenlik halkasını bozmamak,
 • Fabrikaya giriş çıkışlarda misafir kişilerin araç plakalarını ve kimlik bilgilerini kontrol etmek,
 • Fabrikaya gelen ürün ve kargoların takibini yapıp, fabrikadan çıkan malları gözlemlemek

Görüldüğü üzere profesyonel kalitede fabrika güvenliği hizmeti veren personelin de sahip olması gereken bazı sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklarının bilincinde hareket eden tecrübeli ve mesleki anlamda profesyonel bakış açısına sahip özel güvenlik görevlilerini firmamızda bulabilirsiniz. Şirketimiz sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana her zaman deneyimli ve sertifika sahibi personeller ile çalışma hayatına devam etmektedir.

FABRİKA ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ

Hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin tüm fabrikalarda üst düzey güvenlik ortamının tesis edilmesi gerekir. Özellikle fabrikalarda kullanılan ticari üretim malzemeleri ve makinelerinin maliyetleri çok yüksek olabilir. Fabrikadaki üretim çarkını çalıştıran ve sistemi işleyen bu makinelerin 7/24 korunması büyük önem taşır. Hırsızlık, kundaklama, mala zarar verme gibi tüm yaşanabilecek riskleri en aza indirtmek için fabrikalarda özel güvenlik personelinin görev yapması adeta bir zorunluluk haline gelmiştir.

Fabrikalarda güvenlik hizmetlerinde faaliyetlerini sürdüren güvenlik personelinin de sahip olması gereken bazı temel beceriler önemlidir. Örneğin mal ve can koruma konusunda yeterince deneyimli olmayan ve özel güvenlik alanında gerekli eğitimleri almamış olan kişilerden destek alınması tavsiye edilmez. Fabrika güvenlik ortamında meydana gelebilecek güvenlik zafiyetleri ile bazı riskleri önceden fark edip proaktif bir şekilde harekete geçebilen personel tercih edilmelidir.

KURUMSAL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Her bir fabrika güvenlik görevlisi ihtiyacınızda hem deneyimli hem de sertifikalı personele ulaşmak için firmamızdan destek almanız yeterlidir. Fabrikalarda çalışacak güvenlik görevlilerinin gerekli eğitimleri tamamlamış olmalarının yanı sıra aynı zamanda gelişmiş iletişim becerilerine sahip olmaları da çok önemlidir. Bu yüzden güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen, insani iletişim becerileri yüksek ve proaktif çalışan özel güvenlik çalışanlarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  Whatsapp
  Doğukan Erdoğan
  Doğukan Erdoğan
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?